wagamama hakkında

hikâyemiz

”iyi değişim” manasına gelen ‘kaizen’ kalbin tam ortasında bulunan bir felsefedir. yaptığımız her bir tabak yemeğe şekil verir ve bizi yaptığımız her şeyi daha da iyi yapmamız için adeta iteler. evet, bizler, her daim üreten ve daha iyisini yapmaya odaklanmış hiç dinlenmeyen ruhlarız"

hızlı döngülü japon ramen barlarından ve asya mutfağı kutlamalarından esinlenmiş olan wagamama, londra’nın bloomsbury semtinde 1992 yılında açtığı o ilk restoranından beri uygulamakta kaizen felsefesini. asya’nın o taze ve besleyici tatlarını herkesin ayağına getirmek suretiyle yepyeni bir yemek kültürü yaratmak için yola çıktık 27 sene önce” bu süre boyunca, hem becerilerimizi geliştirdik, hem de farklı baharatları deneyip yeni tatlar yaratarak reçetelerimizi daha bir rafine hale getirdik. her geçen gün daha da iyiye doğru gidiyoruz

yemeklerimiz

ısınmak için biraz zencefil, tepinmek için de acı biber, bedeninizi ve ruhunuzu da tazelemek için erişte. bizim asya ilhamlı menümüz sizi rahatlatmak, beslemek, idame ettirmek ve esinlendirmek üzere tasarlanmıştır. suşiler, taze salatalar, paylaşılabilir başlangıçlar yanında her çeşit pilavımızdan ve eriştelerimizden seçebilirsiniz. tatlılarımız, taze mevye sularımız ve her türlü sıcak ve soğuk içeceklerimiz de mevcuttur"

kaizen adına, bizim standartlarımız yüksek, kullandığımız ürünlerimiz tazesinden pişirilme olup, taze taze servis edilirler. doldurduğumuz her bir kâse ve tabağımız bu yemeklerimiz hazır olur olmaz hemen servis edilmiştir. yemek masalarınıza gelen tüm yemeklerimiz, hem renkleri ve aromaları, hem de tatları ve baharatları itibarıyla, her daim en iyilerindendir"

bir kâse sıcak bold ramen. mükemmelliyet için ızgara teppan. ya da eğer pilavı tercih ediyorsanız, o zaman şans sizden yana, çünkü bizim menümüz japonya’nın en sevilen pek çok yemeğini içerir. yeni, otantik menüler her sezon güncellenmektedir. wagamama, modern asya mutfağının esasıdır